کاملترین نسخه فارسی افزونه سئوی وردپرس | Yoast SEO Premium

توجه بسیار مهم: یواست اعلام کرده با انتشار نسخه ۵٫۳ وردپرس، دیگر از وردپرس های با نسخه کمتر از ۵٫۲ پشتیبانی نخواهد کرد. (مشاهده خبر از منبع اصلی) در صورتی که از نسخه های قدیمی وردپرس استفاده می کنید برای بروزرسانی به نسخه های جدید برنامه ریزی کنید چرا که بزودی کلیه افزونه ها ممکن است پشتیبانی از وردپرس های کمتر از ۵٫۲ را لغو کنند.

در حال حاضر یواست سئو ۱۱٫۳٫۰ پرمیوم مشکلی در نصب روی وردپرس های سری ۴٫۹ ندارد.

قابل ذکر است در صورت انتشار نسخه جدیدی که از وردپرس های قدیمی پشتیبانی نکند، همواره آخرین نسخه قابل نصب روی وردپرس های قدیمی در کنار فایل اصلی محصول تا مدتی در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

امروزه یکی از بهترین و ساده ترین راهکارهای افزایش بازدیدکنندگان سایت، بهینه سازی سئوی سایت و افزایش رنک (امتیاز) سایت در گوگل است.

متخصصان سئو راهکارهای متعددی را برای بهینه سازی سئوی سایت شما انجام می دهند اما همانطور که می دانید انجام کار توسط این متخصصان نیازمند صرف هزینه های بسیار زیاد است در صورتی که شما با داشتن یک سایت وردپرسی به راحتی می توانید سئوی سایت خود را افزایش دهید و بهترین جایگاه گوگل در صفحه اول را به خود اختصاص دهید.

سسیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا برای گوگل به شمار می رود و قالب های وردپرس نیز در ۹۹% از موارد به صورت کاملا استاندارد و مطابق با اصول سئو طراحی می شوند. در این شرایط شما بخش اعظمی از کارهایی که متخصص سئو انجام می دهد را انجام داده اید و تنها مرحله باقیمانده برای افزایش سئوی سایت وردپرسی شما، تولید محتوای مناسب با کلمات کلیدی مناسب جهت ثبت در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل است.

برخی از ویژگی های افزونه سئوی وردپرس Yoast

افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم با نام تجاری Yoast Seo Premium بهترین، معروف ترین و قدرتمندترین افزونه وردپرس برای بهبود سئوی سایت شما همچون یک متخصص است که به شما کمک می کند تا خطاهایی که در کاهش امتیاز سئو موثر هستند را به هیچ وجه انجام ندهید. همچنین به کمک افزونه پرمیوم Yoast می توانید بهترین کلمات کلیدی را برای محتوای سایت خود در نظر بگیرید و با رعایت اصول سئو در بخش عنوان، خلاصه، تعداد کلمات، لینک مطلب، استفاده از هدینگ ها و … چندین برابر سئوی سایت خود را افزایش داده و در لیست نتایج اول گوگل قرار بگیرید.

پلاگین Yoast سئو نسخه پرمیوم به طور خودکار تغییرات صورت گرفته در آدرس لینک مطالب شما را تشخیص داده و به جای آنکه بازدیدکنندگان شما با مراجعه به آدرس های قبلی با خطای ۴۰۴ مواجه شوند، آنها را به آدرس جدید منتقل می کند. این کار در امتیازدهی سئو دارای اهمیت بسیار زیادی است و باتوجه به این اهمیت، مراحل انتقال توسط پلاگین به صورت کاملا خودکار انجام می شود.

از دیگر امکانات هوشمندانه افزونه سئوی وردپرس Yoast پشتیبانی از آنالیز زنده و سریع محتوای مطالب شما و ارائه راهکارها و هشدارهای لازم جهت بهینه سازی محتوا پیش از انتشار آن است.

 

 

تنظیمات کلی:
بخش تنظیمات کلی؛ امکانات کلی سایت قرار دارد. شاید به تنها چیزی که برای این بخش بتوانیم اشاره کنیم، وجود فیلدهای وارد کردن کد شناسایی الکسا، بینگ و گوگل وبمستر باشد.

عنوان‌ها و متا داده‌ها:
این بخش مهم‌ترین بخش موجود در پنل تنظیمات پلاگین سئو Yoast است چراکه در این قسمت می‌توانید عنون اصلی سایت، کلمات کلیدی و قالب متا تگ‌های سایت را مشخص کنید. و همچنین می‌توانید تعیین کنید کدام بخش‌ها در موتورهای جستجو ایندکس شود و کدام بخش‌ها ایندکس نشود.

تنظیمات این بخش را کاملا‌ً باید جدی بگیرید و عناوین مناسب را استفاده کنید چراکه تاثیر مستقیمی بر روی سئوی سایت شما و رتبه‌تان در نتایج گوگل دارد.

شبکه‌های اجتماعی:
در این بخش هم می‌توانید آدرس صفحه‌های اجتماعی فیسبوک، گوگل پلاس و غیره را وارد کنید تا سایت شما ارتباط بیشتری با شبکه‌های اجتماعی مجازی پیدا کند. ارسال مطالب در شبکه‌های مجازی به خصوص ارسال مطلب در گوگل پلاس تاثیر بسیار خوبی در رتبه سایت شما خواهد داشت.

نقشه‌های سایت Sitemap:

در نقشه‌های سایت (Sitemap.xml) می‌توانید نقشه سایت را فعال کنید. سایت مپ به صورت خودکار ساخته می‌شود. نقشه‌ سایت باعث می‌گردد که موتورهای جستجو مانند Google, Bing , Yahoo سریع‌تر مطالب وب‌سایت را بیابند و آن‌ها را ایندکس کنند.

تنظیمات پیشرفته:

بخش تنصیمات پیشرفته شامل مواردی همچون Breadcrumbs (موقعیت‌های کنونی)، پاک‌سازی پیوندیکتا و پاکسازی سربرگ (هدر) سایت و ده‌ها تنظیم دیگر است که در نسخه Free این بخش محدود شده است.

ابزارها (tools) و افزودنی‌ها:

در این بخش ابزارهای مانند ابزار ایمپورت/اکسپورت تنظیمات پلاگین و ویرایشگر فایل htaccess و robots.txt قرار دارد. در قسمت افزونه‌ها چند افزونه پریمیوم وجود دارد که می‌توانید هر یک را از اینجا تهیه و دانلود کنید.

ریدایرکت‌ها:

در بخش تغییر مسیر (Redirect) می‌توانید آدرس‌های قدیمی و اشتباه رو به آدرس‌های جدید و درست ریدایرکت کنید تا موجب خطای ۴۰۴ در سایت شما نشود. این تنها قابلیت این بخش نیست! بلکه این قسمت تنظیمات پیشرفته برای ریدایرکت کردن به شیوه‌ی بهینه را دارد.

افزونه Yoast SEO Premium تعداد ۶ قابلیت بیشتر نسبت به نسخه Free در آن تعبیه شده است و کاملاً خودتان می‌توانید به راحتی وب‌سایت‌تان به بهترین نحو سئو کنید.

کاملترین نسخه فارسی افزونه سئوی وردپرس | Yoast SEO Premium

 

[su_box title=”تاریخچه ابدیت” style=”glass” box_color=”#35a3ff” radius=”6″]نسخه ابدیت شده در تاریخ ۹۸/۳/۱۴-wordpress-seo-premium-11.3

نسخه ابدیت شده در تاریخ ۹۸/۳/۵ -wordpress-seo-premium-11.2.1[/su_box]

 

 

کاملترین نسخه فارسی افزونه سئوی وردپرس | Yoast SEO Premium توجه بسیار مهم: یواست اعلام کرده با انتشار نسخه ۵٫۳ وردپرس، دیگر از وردپرس های با نسخه کمتر از ۵٫۲ پشتیبانی نخواهد کرد. (مشاهده خبر از منبع اصلی) در صورتی که از نسخه های قدیمی وردپرس استفاده می کنید برای بروزرسانی به نسخه های جدید برنامه ریزی کنید چرا که بزودی کلیه افزونه ها ممکن است پشتیبانی از وردپرس های کمتر از ۵٫۲ را لغو کنند. در حال حاضر یواست سئو ۱۱٫۳٫۰ پرمیوم مشکلی در نصب روی وردپرس های سری ۴٫۹ ندارد. قابل ذکر است در صورت انتشار نسخه جدیدی…

کاملترین نسخه فارسی افزونه سئوی وردپرس

امتیاز شما

کاملترین نسخه فارسی افزونه سئوی وردپرس | Yoast SEO Premium

امتیاز کاربر ۵ ( ۲ آراء:)