بازگردانی سایت وردپرس به حالت عادی با فایل htaccess سالم

لطفا تا پایان مقاله ” بازگردانی سایت وردپرس به حالت عادی با فایل htaccess سالم ” با ما همراه باشید:

گاهی اوقات پس از اعمال تغییرات به صورت مستقیم و یا از طریق ابزارهایی که به فایل htaccess دسترسی دارند، تمامی صفحات سایت از دسترس خارج شده و خطای ۴۰۴ یا سایر خطاها نمایش داده می شوند.

به هرحال این وضعیت قطعاً برای هیچ کس خوشایند نیست. بنابراین در چنین مواقعی لازم است که فایل htaccess را به حالت اولیه برگرداند و این مقاله به همین موضوع اشاره دارد.

جایگزینی فایل htaccess سالم
از طریق پنل مدیریت هاست و یا نرم افزارهای FTP به هاست سایت متصل شوید. فایل htaccess را در پوشه اصلی وردپرس پیدا کنید و آن را جهت ویرایش باز کنید. سپس تمام کدهای موجود را حذف کرده و کدهای زیر را به جای آنها جایگزین کنید:
# BEGIN WordPress


RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]


# END WordPress
فایل را ذخیره کنید و به سایت بازگردید، به احتمال زیاد مشکل برطرف خواهد شد. در صورتی که اگر سایت همچنان خارج از دسترس بود، بهتراست که یکبار دیگر مراحل را با دقت بررسی کنید. در نهایت اگر مشکل با انجام صحیح مراحل برطرف نشد، قطعا مشکل از جای دیگری بوده و مربوط به تغییرات فایل htaccess نمی باشد.

نکته: با انجام دادن این کار شما فایل htaccess را به حالت اولیه برمی گردانید. این بدان معناست که اگر پیش از این خودتان به صورت دستی کدهایی را به آن اضافه کرده باشید، همگی از بین خواهند رفت. بنابراین بهتر است که همیشه قبل از اینکه تغییر اساسی را در سایت اعمال کنید، از آن فایل ها و داده ها یک نسخه بک‌آپ تهیه کنید.

 

بازگردانی سایت وردپرس به حالت عادی با فایل htaccess سالم لطفا تا پایان مقاله ” بازگردانی سایت وردپرس به حالت عادی با فایل htaccess سالم ” با ما همراه باشید: گاهی اوقات پس از اعمال تغییرات به صورت مستقیم و یا از طریق ابزارهایی که به فایل htaccess دسترسی دارند، تمامی صفحات سایت از دسترس خارج شده و خطای ۴۰۴ یا سایر خطاها نمایش داده می شوند. به هرحال این وضعیت قطعاً برای هیچ کس خوشایند نیست. بنابراین در چنین مواقعی لازم است که فایل htaccess را به حالت اولیه برگرداند و این مقاله به همین موضوع اشاره دارد. جایگزینی…

بازگردانی سایت وردپرس به حالت عادی با فایل htaccess سالم

امتیاز شما

بازگردانی سایت وردپرس به حالت عادی با فایل htaccess سالم

امتیاز کاربر ۴.۸ ( ۲ آراء:)