چگونه وب سایت خود را از حملات brute force محافظت کنیم ؟

کافه زیتون در این مقاله در نظر دارد تا شما را با روش های محافظتی عالی در برابر یکی از حملات گسترده سایبری یعنی brute force آشنا کند.

حملات brute force یکی از حملات سایبری است که می تواند باعث : دیر لود شدن وب سایت، کرک شدن رمزها، غیرقابل دسترس شدن وب سایت و فعال شدن تروجان ها در سایت وردپرسی شما شود.

یکی از کارهایی که هکرها در حملات brute force انجام می دهند، سرازیر کردن ip address های مختلف با مکان های مختلف به سمت سایت است که نتیجه ان عدم تشخیص سیستم در ارزیابی ip ها بوده و ناچارا سایت به علت حجم بالای تقاضاها مسدود می شود.

حملات brute force یک روشی است که هکرها می توانند به وسیله آن وارد پنل admin شوند. پس تا آخر این مقاله با کافه زیتون بمانید تا روش های محافظت از این حملات را بیاموزید.

حملات brute force

حملات brute force

روش هایی برای جلوگیری از حملات brute force

روش اول : نصب افزونه های فایروال وردپرس

روش دوم : بروزرسانی مرتب وردپرس

روش سوم : استفاده از password generator ها

روش چهارم : استفاده از تایید دو مرحله ای در ورود به پنل admin وردپرس

روش پنجم : غیرفعال کردن دایرکتوری مرورگر

روش ششم : غیرفعال کردن فایل های اجرایی php در برخی فایل های خاص مانند : آپلودها

و روش هفتم : همیشه یک افزونه بک آپ وردپرسی داشته باشید.

چگونه وب سایت خود را از حملات brute force محافظت کنیم ؟ کافه زیتون در این مقاله در نظر دارد تا شما را با روش های محافظتی عالی در برابر یکی از حملات گسترده سایبری یعنی brute force آشنا کند. حملات brute force یکی از حملات سایبری است که می تواند باعث : دیر لود شدن وب سایت، کرک شدن رمزها، غیرقابل دسترس شدن وب سایت و فعال شدن تروجان ها در سایت وردپرسی شما شود. یکی از کارهایی که هکرها در حملات brute force انجام می دهند، سرازیر کردن ip address های مختلف با مکان های مختلف به سمت…

امتیاز شما به اموزش حملات brute force

امتیاز کاربر ۴.۸۵ ( ۲ آراء:)